Справу щодо зловживання під час будівництва сучасного лікувально-діагностичного комплексу «Охматдит» призначено до судового розгляду

До Вищого антикорупційного суду від Спеціалізованої антикорупційної прокуратури надійшов обвинувальний акт за обвинуваченням колишньої керівниці державного підприємства «Укрмедпроектбуд» та колишнього керівника приватного підприємства– генпідрядника.

Дії ексочільниці держпідприємства кваліфіковано за ч.2 ст.28, ч.2 ст.364, ч.2 ст.28, ч.1 ст.366 КК України. Колишній керівник приватного підприємства– генпідрядник обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.5 ст.27, ч.2 ст.28, ч.2 ст.364, ч.2 ст.28, ч.1 ст.366 КК України.

За версією правоохоронних органів, вказані особи причетні до зловживань під час проведення закупівлі інженерного та технічного обладнання при будівництві сучасного лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит». Збитки оцінюються у понад 30 млн гривень.

За результатами проведення підготовчого судового засідання суд, відхиливши клопотання сторони захисту про повернення обвинувального акта, призначив справу до судового розгляду. Відтак, наступне судове засідання відбудеться 22 вересня 2021 року о 08:00 за адресою: Київ, проспект Перемоги, 41, зал судових засідань №5.

Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Залишайтесь в курсi новин

Перейти до вмісту