У Києві відбудеться ІІ щорічний круглий стіл «Актуальні виклики у діяльності Вищого антикорупційного суду»

09:00

30 вересня 2021 року Вищий антикорупційний суд у рамках реалізації спільного проєкту «Сприяння ефективності та співробітництву у здійсненні правосуддя» з Координатором проєктів ОБСЄ в Україні буде проводити ІІ щорічний круглий стіл на тему: «Актуальні виклики у діяльності Вищого антикорупційного суду».

До участі в роботі круглого столу запрошено суддів Верховного Суду, Вищого антикорупційного суду та Київського апеляційного суду, а також представників Вищої ради правосуддя, Національного агентства з питань запобігання корупції, Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, Національного антикорупційного бюро України, Національної школи суддів України, адвокатів і науковців.

Круглий стіл включатиме три панельні дискусії за напрямами:
«Забезпечення права на захист: парадигма адвокатури, прокуратури і суду»;
«Особливості кримінального провадження у суді першої інстанції щодо корупційних кримінальних правопорушень»;
«Забезпечення єдності судової практики у справах про корупційні кримінальні правопорушення».

Місце проведення заходу: President Hotel, м. Київ, вул. Госпітальна, 12.
Час роботи: 9.00-17.00 год.
Початок реєстрації о 8.30.

ВАЖЛИВО: З минулого тижня Україна перебуває в «жовтій» зоні карантину. Тому прохання до учасників заходу мати при собі або COVID-19 сертифікат (в застосунку «Дія»), або довідку про ПЛР-тест COVID-19 з негативним результатом. Також учасники зможуть зробити експрес-тестування на COVID-19 перед початком реєстрації. До участі у круглому столі не допускатимуться особи із позитивним результатом.

Залишайтесь в курсi новин

Перейти до вмісту