ВАКС постановив здійснити привід заступника Голови ОАСК

У Вищому антикорупційному суді мало відбутися судове засідання з обрання запобіжного заходу заступнику Голови Окружного адміністративного суду Києва. Підозрюваний, будучи належним чином викликаний, в судове засідання не з’явився.

Сторона захисту повідомила, що підозрюваний перебуває на лікарняному. Відповідно до ст. 138 КПК України, факт лікування особи за змістом не є поважною причиною неприбуття на виклик слідчого судді. Разом із тим, у слідчого судді ВАКС відсутні відомості про наявність у підозрюваного тяжкої хвороби або неможливість залишити заклад охорони здоров’я, в якому він лікується.

Слідчий суддя Антикорсуду, керуючись ч.1 ст. 135, 136, 140, ч.3 ст.187, 369-372, 376 КПК України, ч. 3 ст. 49 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», постановив здійснити привід підозрюваного у судове засідання 15 вересня 2021 року на 12:45.

Виконання ухвали доручити відповідним підрозділам Національного антикорупційного бюро України. Контроль за виконанням ухвали покласти на прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Офісу Генерального прокурора.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Залишайтесь в курсi новин

Перейти до вмісту