ВАКС виступить партнером змагань ім. Філіпа Джессапа

26 та 27 лютого 2022 року у приміщенні Вищого антикорупційного суду пройдуть 27-мі українські національні раунди студентських змагань із міжнародного публічного права ім. Філіпа Джессапа.

Участь у проведенні змагань візьмуть провідні українські практикуючі юристи та науковці з великим міжнародним досвідом як у приватній, так і у публічній сферах.

Урочисте відкриття усних раундів відбудеться у суботу, 26 лютого, о 12:30 за адресою: проспект Перемоги, 41, а фінальна частина та нагородження переможців відбудеться у неділю, 27 лютого.

Для акредитації журналістів просимо надіслати інформацію про представника/представників ЗМІ на електронну адресу: open@vaks.gov.ua.

У листі необхідно вказати: назву ЗМІ, ПІП журналіста/оператора, контактні дані (телефон, електронну адресу).

У день заходу обов’язково мати із собою паспорт (документ, який посвідчує особу) та журналістське посвідчення.

Телефон для довідок: 044 585 07 25.

Довідково: конкурс ім. Філіпа Джессапа – це змагання студентів з міжнародного публічного права, під час якого проходять усні та письмові судові дебати за правилами Міжнародного Суду – судового органу Організації Об’єднаних Націй. Офіційна мова конкурсу – англійська. Захід проводиться Міжнародною асоціацією студентів-правників та є найбільшим судовим змаганням із міжнародного публічного права у світі, в якому беруть участь команди із більше ніж семиста вищих навчальних закладів із понад ста країн світу.

Залишайтесь в курсi новин

Перейти до вмісту