Антикорсуд обрав запобіжний захід підприємцю, підозрюваному у наданні неправомірної вигоди керівнику Держлікслужби

№ 991/6277/22

11 грудня слідчий суддя Вищого антикорупційного суду застосував до підприємця запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави у розмірі 4 млн 962 тис грн. Його підозрюють у ймовірному наданні неправомірної вигоди керівнику Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками (ч. 4 ст. 369 КК України).

Строк дії ухвали в частині застосування запобіжного заходу – 15 днів, до 25 грудня 2022 року включно.

У разі внесення застави, підозрюваний зобов’язаний:
1) прибувати до слідчих (детективів), прокурорів, слідчого судді, суду за кожною вимогою;
2) не залишати межі Київської області (крім відлучення до міста Києва) без дозволу слідчого (детектива), прокурора або суду;
3) повідомляти слідчого (детектива), прокурора чи суд про зміну свого місця проживання та/або місця роботи;
4) утримуватись від спілкування з особами, указаними в ухвалі суду;
5) здати на зберігання до НАБУ свій паспорт громадянина Індії, посвідку на тимчасовий прихисток в Греції, інші документи, які дають право на виїзд з України;
6) носити електронний засіб контролю (браслет).

Строк дії ухвали в частині покладених обов’язків – до 11 лютого 2023 року включно, але в межах строку досудового розслідування.

Відповідно до частини 1 статті 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Залишайтесь в курсi новин

Перейти до вмісту