Антикорсуд перерахує ЗСУ ще понад 250 тис грн, внесених раніше як застава

№ 500/1889/18
Новини

У понеділок, 14 березня, колегія суддів Вищого антикорупційного суду задовольнила клопотання обвинуваченого – колишнього прокурора Ізмаїльскої місцевої прокуратури (Одеська область) – про зміну запобіжного заходу з застави на особисте зобов’язання.

На обвинуваченого покладено процесуальні обов’язки: прибувати до суду за кожним викликом; повідомляти прокурора чи суд про зміну свого місця проживання та/або місця роботи; здати на зберігання до відповідних органів державної влади свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України і в’їзд в Україну, крім паспорту громадянина України. Строк дії ухвали – до 14 травня 2022 року включно.

Сплачені кошти у вигляді застави у розмірі 264 640 гривень за ініціативою захисту та заставодавця будуть перераховані на спеціальний рахунок на підтримку Збройних сил України.

Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Залишайтесь в курсi новин

Перейти до вмісту