Антикорсуд ухвалив вирок у справі ДП «СхідГЗК»

№ 991/6543/20
Новини

У середу, 2 листопада, колегія суддів Вищого антикорупційного суду ухвалила обвинувальний вирок щодо двох осіб у справі про заволодіння коштами державного підприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» (ДП «СхідГЗК»).

Так, колишнього заступника генерального директора Державного підприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» суд визнав винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України, та призначив йому покарання у виді 9 років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати певні посади, строком на 3 роки, та з конфіскацією всього майна, яке є його власністю.

Директора ТОВ «Торговий дім «Еко-Сервіс» суд також визнав винуватим у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 27, ч. 5 ст. 191 КК України, та призначив йому покарання у виді 8 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна, яке є його власністю.

Строк відбування покарання у виді позбавлення волі обчислюватиметься з моменту фактичного затримання обох обвинувачених.

ВАКС також застосував спеціальну конфіскацію до грошових коштів у розмірі 20 млн 853 тис 307 грн, одержаних ТОВ «Торговий дім «Еко-Сервіс» від ДП «СхідГЗК».

Вирок набуває законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги. Він може бути оскаржений в апеляційному порядку упродовж 30 днів з дня його проголошення шляхом подачі апеляційної скарги до Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду.

Залишайтесь в курсi новин

Перейти до вмісту