Антикорсуд ухвалив вирок у справі ексзаступника Одеського міського голови

№ 991/1563/24

У п’ятницю, 29 березня, колегія суддів Вищого антикорупційного суду ухвалила вирок на підставі угоди про визнання винуватості. Її укладено між прокурором САП та обвинуваченим – колишнім виконувачем обов’язків заступника Одеського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Вказану особу визнано винуватою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК. Ексчиновник за попередньою змовою групою осіб, заволодів чужим майном у особливо великих розмірах шляхом зловживання своїм службовим становищем.

Йому призначено покарання у виді 4 років 6 місяців позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в суб’єктах господарювання усіх форм власності, пов’язаних з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями на строк 3 роки та без конфіскації майна.

На підставі статті 75 КК України обвинуваченого звільнено від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком на 3 роки.

Також на нього покладені обов’язки відповідно до статті 76 КК України:

  • періодично з’являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації за місцем проживання;
  • повідомляти уповноважений орган з питань пробації за місцем проживання про зміну місця проживання, роботи або навчання;
  • не виїжджати за межі України без погодження з уповноваженим органом з питань пробації.

Вирок може бути оскаржений до Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду через Вищий антикорупційний суд упродовж 30 днів з дня його проголошення.

Залишайтесь в курсi новин

Перейти до вмісту