Антикорсуд визнав винуватими екссуддю Голосіївського райсуду Києва та його співучасника

№ 760/26347/18
Новини

У четвер, 3 лютого, колегія суддів Вищого антикорупційного суду ухвалила вирок та визнала винуватими колишнього суддю Голосіївського районного суду Києва та його співучасника.

Екссуддю визнали винуватим у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 263 та ч. 3 ст. 368 КК України. Суд призначив йому покарання у виді позбавлення волі строком на 7 років та 6 місяців із позбавленням права обіймати посаду судді строком на 3 роки. ВАКС також ухвалив конфіскувати все майно обвинуваченого.

Іншого співучасника визнали винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України та призначили йому покарання у виді позбавлення волі строком на 7 років з позбавленням права займатися адвокатською діяльністю строком на 3 роки, з конфіскацією всього майна обвинуваченого.

Суд також ухвалив рішення про зміну запобіжних заходів для обвинувачених. Так, до обох обвинувачених ВАКС застосував запобіжний захід у вигляді тримання під вартою (замість застави) до набрання вироком законної сили.

Обвинувачених взяли під варту в залі суду.

Вирок може бути оскаржений упродовж 30 днів з дня його проголошення до Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду.

Текст вироку буде доступний у Єдиному державному реєстрі судових рішень за номером 760/26347/18.

Залишайтесь в курсi новин

Перейти до вмісту