Антикорсуд завершив підготовче засідання у справі про інженерно-технічне облаштування українсько-російського кордону

№ 753/11849/19

Сьогодні,14 вересня, у Вищому антикорупційному суді завершилось підготовче судове засідання у справі щодо, як стверджує слідство, заволодіння коштами Державного бюджету в сумі понад 16 млн грн, призначених на інженерно-технічне облаштування українсько-російського кордону.

Колегія суддів ВАКС встановила відповідність обвинувального акта вимогам кримінального процесуального закону. Окрім того, щодо трьох із п’яти обвинувачених було закрито кримінальне провадження в частині їх обвинувачення у вчиненні нетяжкого злочину – внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей (ч. 1 ст. 366 КК України) у зв’язку із закінченням строків притягнення до кримінальної відповідальності. Провадження в частині обвинувачення п’ятьох обвинувачених за вчинення особливо тяжкого злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України, – заволодіння коштами з Державного бюджету України в сумі понад 16 млн грн, буде предметом подальшого судового розгляду.

Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Залишайтесь в курсi новин

Перейти до вмісту