Делегація ВАКС взяла участь у Форумі з питань доброчесності та протидії корупції ОЕСР

24-25 травня 2023 року Організація економічного співробітництва та розвитку (Organisation for Economic Co-operation and Development (OECD)) проводить Форум з питань доброчесності та протидії корупції, в якому взяли участь понад 1600 учасників з різних країн світу. Особлива увага прикута до питання ефективного та доброчесного використання ресурсів, які надходять від міжнародного співтовариства партнерів для підтримки України та подальшої відбудови. 

Під час дискусії на тему: «Доброчесність повоєнної відбудови України» Голова Вищого антикорупційного суду Віра Михайленко зазначила: «ВАКС є запобіжним інструментом для контролю та законного, прозорого й ефективного розподілу допомоги Україні як під час війни, так і після нашої Перемоги при її відбудові, судді ВАКС продовжать здійснювати правосуддя виключно керуючись принципом верховенства права та нормами законодавства, не озираючись на імена, політичну належність чи інші характеристики підозрюваних чи обвинувачених осіб, зі справедливого встановлення вини чи невинуватості особи». 

Під час візиту до Французької Республіки делегація ВАКС також ознайомилася із організацією роботи судових установ першої, апеляційної та касаційної інстанцій з метою вивчення досвіду колег для застосування кращих практик в організації роботи ВАКС. 

Покриття всіх витрат, пов’язаних із відрядженням, здійснювалося за рахунок організаторів заходу. 

ОЕСР об’єднує 37 найбільш економічно розвинених країн світу — більшість держав Європейського Союзу, США, Австралія, Швейцарія, Норвегія, Південна Корея, Японія та інші. Штаб-квартира розміщена в Парижі (Франція).

Залишайтесь в курсi новин

Перейти до вмісту