До колишнього нардепа VIII скликання застосовано запобіжний захід

№ 991/4791/22

Сьогодні, 20 жовтня, слідчий суддя Вищого антикорупційного суду застосував до колишнього народного депутата VIII скликання запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави у сумі 260 млн грн.

Строк дії запобіжного заходу – до 16 грудня 2022 року включно.

У разі внесення застави на підозрюваного покладатимуться процесуальні обов’язки: прибувати за кожною вимогою до детективів НАБУ, прокурорів САП, слідчого судді, суду; не залишати межі Київської області без дозволу детективів НАБУ, прокурорів САП, слідчого судді, суду; повідомляти детективів НАБУ, прокурорів САП, слідчого суддю, суд про зміну свого місця проживання та / або роботи; утримуватися від спілкування із зазначеними в ухвалі слідчого судді особами; здати на зберігання до органів Державної міграційної служби України свій паспорт для виїзду за кордон та інші документи, що дають право на виїзд з України; носити електронний засіб контролю.

Нагадаємо, представники САП повідомили екснардепу про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 369 КК України.

Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Залишайтесь в курсi новин

Перейти до вмісту