До міського голови Одеси застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою

Новини

Сьогодні, 4 травня, колегія суддів Вищого антикорупційного суду задовольнила клопотання прокурора САП та застосувала до міського голови Одеси запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб (до 2 липня 2023 року включно).

Як альтернативу, суд визначив обвинуваченому заставу у розмірі 13 млн 420 тис грн.

26 квітня 2023 року ВАКС обрав голові Одеської міської ради запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 30 866 000 гривень. Утім, обвинувачений не вніс кошти у зазначений судом термін – 5 днів. Як наслідок, суд застосував до нього запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

У разі внесення застави на обвинуваченого покладатимуться обов’язки:

  • прибувати за кожною вимогою до суду;
  • не відлучатися за межі території України без дозволу суду;
  • повідомляти суд про зміну свого місця проживання та роботи;
  • утримуватися від спілкування з особами, визначеними в ухвалі суду;
  • здати на зберігання до Державної міграційної служби України свій паспорт для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України та в’їзд в Україну;
  • носити електронний засіб контролю.

Ухвала суду підлягає негайному виконанню. Міського голову Одеси взято під варту в залі суду.

Нагадаємо, одеського міського голову обвинувачують у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України.

Відповідно до ч.1 ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Залишайтесь в курсi новин

Перейти до вмісту