Голова ВАКС розповіла про антикорупційні досягнення України на OGP-2021

Новини

Голова Вищого антикорупційного суду Олена Танасевич виступила доповідачем Антикорупційної панелі «Holding Power to Account: Diverse Approaches to Anti-Corruption», яка проходить сьогодні у рамках Глобального саміту «Партнерство «Відкритий уряд» (OGP) у Кореї.

Голова ВАКС у своєму Zoom-виступі зазначила, що «в Індексі сприйняття корупції за 2020 рік Україна покращила свій рейтинг ще на 9 позицій. Ми повністю усвідомлюємо той тягар відповідальності, який лежить на наших плечах, і знаємо про високі очікування українського суспільства щодо Вищого антикорупційного суду. Тому щодня ми сумлінно виконуємо головну функцію Суду – здійснюємо неупереджене правосуддя, тобто ефективний та професійний розгляд справ, а тоді інформуємо суспільство про всі результати нашої діяльності», – підкреслила Олена Танасевич.

Нагадаємо, цього року глобальний саміт OGP відзначає 10-ту річницю OGP. Захід сприяє відкритій міждержавній спільноті свіжою енергією та підтримкою у розбудові глобального руху за відкритий уряд і демократію. Темами цьогорічного глобального саміту OGP є також боротьба з корупцією, цифрові інновації та управління, а також роль громадськості та розвиток громадянського простору.

Залишайтесь в курсi новин

Перейти до вмісту