Керівник апарату ВАКС Богдан Крикливенко взяв участь у міжнародній онлайн-конференції “Безпека судів в Україні”

Події

Експерти з США, Нідерландів та України обговорили низку питань, зокрема, кращі практики планування дій в судах на випадок надзвичайних ситуацій для забезпечення безпеки працівників суду та відвідувачів, а також збереження матеріалів справ та обладнання, забезпечення інформаційної, кібербезпеки електронних систем та електронних сервісів судової влади.

Темою доповіді Богдана Крикливенка було питання безпеки приміщень судів та забезпечення продовження роботи суду в умовах воєнного стану з досвіду Вищого антикорупційного суду. «Територія суду – це територія безпеки, яка складається з трьох пріоритетів: безпека суддів та працівників апарату, безпека учасників процесу та відвідувачів, безпека інфраструктури та інформації суду», зокрема, зазначив доповідач.

Міжнародна онлайн-конференція “Безпека судів в Україні”, співорганізаторами якої виступили Державна судова адміністрація України, Міжнародна асоціація судового адміністрування, Проект ЄС «Право-Justice», Програма USAID «Справедливість для всіх», відбулася вчора, 14 березня.

Залишайтесь в курсi новин

Перейти до вмісту