Колегія суддів ВАКС ухвалила обвинувальний вирок щодо пособника у справі про зловживання службовим становищем головою правління ДПАТ «НАК «Украгролізинг»

№ 991/8783/21

Суд визнав винуватим екс-директора ТОВ «ХК Інноваційні технології» у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 2 ст. 364 КК України, та призначив йому покарання у виді 4 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посаду керівника суб’єкта господарювання, на строк 3 роки, зі штрафом у розмірі 600 неоподаткованих мінімуми доходів громадян, що становить 10 200 грн.

ВАКС також частково задовольнив цивільний позов потерпілого Державного публічного акціонерного підприємства (ДПАТ) «НАК «Украгролізинг» про стягнення з обвинуваченого шкоди, завданої кримінальним правопорушенням у сумі 4 900 000 грн. На задоволення вимог цивільного позову, суд звернув заставу, внесену обвинуваченим, у розмірі 181 600 грн.

Обвинуваченого взято під варту у залі судового засідання.

Вирок набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги вирок, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції.

Вирок може бути оскаржений протягом 30 днів з дня його проголошення шляхом подачі апеляційної скарги через Вищий антикорупційний суд до Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду.

Залишайтесь в курсi новин

Перейти до вмісту