Одному зі столичних забудовників продовжено строк дії запобіжного заходу

№ 991/392/23

Сьогодні, 19 травня, у Вищому антикорупційному суді відбулося чергове судове засідання за обвинуваченням одного зі столичних забудовників у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 369 КК України.

Прокурор САП подав до суду клопотання щодо продовження обвинуваченому строку дії запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави у сумі 80 млн грн. Обвинувачений та його захисники просили суд застосувати більш м’який запобіжний захід, зокрема, цілодобовий домашній арешт.

Колегія суддів ВАКС ухвалила продовжити забудовнику строк тримання під вартою на 60 діб із альтернативою внесення застави у розмірі 40 млн грн. Строк дії запобіжного заходу – до 17 липня 2023 року включно.

У разі внесення застави обвинувачений зобов’язаний:

–         прибувати за кожною вимогою до суду, прокурора, детектива;

–         не залишати межі Киівської області без дозволу суду, прокурора, детектива;

–         повідомляти суд, прокурора, детектива про зміну свого місця проживання та роботи;

–         утримуватися від спілкування з особами, визначеними в ухвалі суду;

–         здати на зберігання до Державної міграційної служби України свій паспорт для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України та в’їзд в Україну;

–         носити електронний засіб контролю.

Відповідно до ч.1 ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Залишайтесь в курсi новин

Перейти до вмісту