Посадовця Офісу Генпрокурора взяли під варту

Слідчий суддя Вищого антикорупційного суду обрала щодо посадовця Офісу Генерального прокурора запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Запобіжний захід діятиме до 13 березня цього року, його альтернативою визначена застава у розмірі 2 млн. 471 тис. грн. Підозрюваного взяли під варту у залі суду.

За умови внесення застави на вказану особу будуть покладені додаткові обов’язки, зокрема: не відлучатися з місця проживання без дозволу детектива, прокурора; повідомляти детективів НАБУ, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання; утримуватися від спілкування зі свідками; здати на зберігання до відповідних органів свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України і в’їзд до України та носити електронний засіб контролю.

Дії підозрюваного кваліфіковані за ч.4 ст.27 ч.4 ст.369, ч.4 ст. 27 ч. 2 ст. 15 ч.4 ст. 369, ч.2 ст.15 ч.4 ст.190 КК України.

Ухвала у справі N 991/273/22 може бути оскаржена до Апеляційної палати ВАКС упродовж 5 днів. Її повний текст буде оголошений 18 січня 2022 року.

Залишайтесь в курсi новин

Перейти до вмісту