Суддя-спікер ВАКС Олексій Кравчук взяв участь у XIV Всеукраїнській школі з кримінального права та процесу. Суддя ВАКС виступив на панельній дискусії «Виклики сьогодення для сторін кримінального провадження в антикорупційних справах». Він, зокрема, розповів про міжнародні стандарти запобігання корупції, взяв участь у дискусії щодо застосування угод в справах щодо корупційних кримінальних правопорушень та щодо етичних питань, які виникають в практичній діяльності адвоката і судді.
![](https://first.vaks.gov.ua/wp-content/uploads/sites/2/2024/05/IMG_7514-1024x683.jpg)
Захід зібрав понад 120 умотивованих студентів із усієї України. Його організатором виступила Ліга студентів Асоціації правників України.