Суддя ВАКС Олена Танасевич на запрошення OECD долучилася до моніторингу антикорупційних реформ Вірменії

Події

18-21 квітня суддя ВАКС Олена Танасевич бере участь у П’ятому раунді моніторингу антикорупційних реформ у Вірменії у складі міжнародної групи фахівців з Латвії, Румунії, України, США та Словаччини під егідою Організації економічної співпраці та розвитку (OECD/ACN).

Цей захід відбувається у межах реалізації Стамбульського плану дій з боротьби проти корупції, який був започаткований у 2003 році для країн Східної Європи та Центральної Азії. Виконання цього Плану передбачає регулярні взаємні експертні огляди антикорупційних реформ у дев’яти країнах-учасницях (Вірменія, Азербайджан, Грузія, Казахстан, Киргизстан, Молдова, Таджикистан, Україна, Узбекистан).

Метою окресленої міжнародної співпраці є незалежний аналіз антикорупційного законодавства країн-учасниць, виявлення нормативних прогалин та надання рекомендацій для їх усунення.

Пані Олена Танасевич запрошена для моніторингу стану забезпечення суддівської незалежності, а також надання рекомендацій щодо затвердження судової влади як рівнозначної поряд з законодавчою та виконавчою гілками державної влади.

Залишайтесь в курсi новин

Перейти до вмісту