Цими вихідними до ВАКС завітали студенти-правники українських вишів

Події

У суботу, 22 квітня, суддя-спікер Вищого антикорупційного суду Тимур Хамзін та керівник апарату ВАКС Богдан Крикливенко зустрілися зі студентами Київського національного університету ім.Т.Шевченка, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського», Національного університету «Києво-Могилянська академія», Національного університету «Одеська юридична академія та Українського католицького університету (м.Львів).

Зокрема, Богдан Крикливенко провів для студентів-правників екскурсію приміщенням суду та розповів, як функціонує установа під час війни, з якими викликами доводиться зіштовхуватися щодня та як в цілому працює апарат ВАКС від початку створення суду.

Своїм досвідом роботи в Антикорсуді поділився суддя-спікер Тимур Хамзін. Він прочитав міні-лекцію про доброчесність суддів як один із важливих чинників у їхній роботі. Завдяки допитливим відвідувачам лекція переросла у справжній діалог-дискусію, адже майбутні правники мали нагоду задати судді усі свої питання.

Студентів-гостей ВАКС організував київський осередок ГО «Українські Cтуденти за Cвободу», метою якого є об’єднання, навчання та мобілізація української молоді, яка прихильна ідеям свободи.

Вищий антикорупційний суд завжди радо долучається до роботи зі студентами, молодь та навіть школярі відвідують Антикорсуд для екскурсії, судді та працівники апарату проводять лекції для молодих правників, ВАКС виступає співорганізатором та партнером заходів, спрямованих на розвиток правового виховання українців, що навчаються.

Залишайтесь в курсi новин

Перейти до вмісту