ВАКС ухвалив вирок у справі колишнього посадовця Держекспортконтролю

№ 758/3123/16 к
Новини

Сьогодні, 22 грудня, колегія суддів Вищого антикорупційного суду ухвалила вирок у справі колишнього посадовця Державної служби експортного контролю України (Держекспортконтролю). Його визнавали винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.368 Кримінального кодексу України. Експосадовцю призначили покарання у виді позбавлення волі строком на 10 років 6 місяців, із позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно‑розпорядчих або адміністративно‑господарських функцій на підприємствах, установах, організаціях, строком на 3 роки. Колишнього чиновника також позбавили 7‑го рангу державного службовця та призначили конфіскацію всього належного йому майна.

До набрання вироком законної сили обраний щодо обвинуваченого запобіжний захід у вигляді застави змінений на тримання під вартою. Його взято під варту у залі суду.

Окрім того, колегія суддів Вищого антикорупційного суду ухвалила рішення звернутися до відповідної кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури та порушити питання щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності двох адвокатів, які є учасниками вказаної справи.

Вирок може бути оскаржений в апеляційному порядку упродовж тридцяти днів з дня його проголошення шляхом подачі апеляційної скарги через Вищий антикорупційний суд до Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду.

Залишайтесь в курсi новин

Перейти до вмісту