ВАКС ухвалив вирок у справі про завдання збитків ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль»

№ 991/4073/21
Новини

У середу, 1 березня, колегія суддів Вищого антикорупційного суду ухвалила вирок та визнала винуватими колишнього в.о. генерального директора та начальницю однієї зі служб ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль».

Екгендиректора визнали винуватим за ч. 2 ст. 364 КК України та призначили йому покарання у виді 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій, строком на 3 роки.

Колишню начальницю однієї зі служб визнали винуватою за ч.5 ст.27, ч. 2 ст. 364 КК України та призначили їй покарання у виді 4 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій, строком на 3 роки.

Обом обвинуваченим суд призначив штаф у розмірі 8500 грн кожному.

Обвинувачення стосувалося порушення встановленого законом та Статутом порядку передачі в оренду державного майна шляхом укладення попередніх договорів оренди з метою уникнення конкурсних процедур за участі Фонду держмайна України та за заниженими орендними платежами, що спричинило тяжкі наслідки в розмірі 15 709 655 грн.

Антикорсуд також ухвалив рішення стягнути солідарно із обох обвинувачених на користь Регіонального відділення Фонду державного майна України по Київській, Черкаській та Чернігівській областях матеріальну шкоду у розмірі 10 млн 996 тис 758 грн.

Вирок може бути оскаржений упродовж 30 днів з дня його проголошення шляхом подачі апеляційної скарги через Вищий антикорупційний суд до Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду.

Залишайтесь в курсi новин

Перейти до вмісту