ВАКС ухвалив вирок на підставі угоди про визнання винуватості у справі депутата Рівненської облради

Новини

У четвер, 17 серпня, колегія суддів Вищого антикорупційного суду затвердила угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором САП та депутатом Рівненської обласної ради, який також обіймає посаду головного лікаря КП «Рівненський обласний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення».

Суд визнав його винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 368 КК України. Особі призначене покарання у виді штрафу у розмірі 68 тис грн, з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням адміністративно-господарських та організаційно-розпорядчих функцій в закладах охорони здоров’я строком 1 рік.

Окрім того, згідно з умовами угоди особа зобов’язується перерахувати 2 млн грн на потреби Збройних Сил України, а саме на проєкт «Армія дронів» у Фонд United 24.

Вирок може бути оскаржений в апеляційному порядку з підстав, передбачених ст. 394 КПК України, та з урахуванням обмежень, визначених ч. 2 ст. 473 КПК України упродовж 30 днів з дня його проголошення.

Залишайтесь в курсi новин

Перейти до вмісту