ВАКС визнав винуватим підприємця у спробі підкупу голови Держлікслужби

№ 991/2910/23

У понеділок, 5 червня, колегія суддів Вищого антикорупційного суду затвердила угоду про визнання винуватості, укладену між підприємцем з Одеси та прокурором САП. Обвинуваченого визнано винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 369 КК України, та призначено узгоджене сторонами угоди покарання у виді позбавлення волі на строк 5 років.

На підставі ч. 2-4 ст. 75 КК України зазначену особу звільнено від відбування призначеного покарання з випробуванням, йому встановлено іспитовий строк тривалістю 2 роки.

Нагадаємо, правоохоронними органами було викрито підприємця з Одеси на пропозиції, обіцянці та наданні 10 000 доларів США неправомірної вигоди керівнику Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

Вирок може бути оскаржений в апеляційному порядку з підстав, передбачених частиною четвертою статті 394 КПК України, впродовж 30 днів з дня його проголошення шляхом подачі апеляційної скарги через Вищий антикорупційний суд до Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду.

Залишайтесь в курсi новин

Перейти до вмісту