ВАКС затвердив угоду про визнання винуватості колишнього юриста компанії у справі щодо ексміністра екології

№ 991/2657/23

У вівторок, 28 березня, колегія суддів Вищого антикорупційного суду затвердила угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором САП та колишнім юристом компанії, у справі де фігурує екс-Міністр екології та природних ресурсів України.

ВАКС визнав обвинуваченого винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 369 (пособництво в наданні неправомірної вигоди особі, яка займає особливо відповідальне становище, за вчинення нею дій в інтересах третьої особи з використанням наданої їй влади, за попередньою змовою групою осіб) КК України.

Антикорсуд призначив вказаній особі покарання у виді 5 років позбавлення волі. На підставі ст. 75 КК України суд звільнив обвинуваченого від відбування зазначеного покарання та визначив іспитовий строк тривалістю 1 рік. 

Упродовж 5 днів після затвердження угоди про визнання винуватості обвинувачений має перерахувати 100 000 000 грн на спеціальний рахунок, відкритий Національним банком України на підтримку Збройних Сил України (проєкт «United 24» «Армія дронів»).

Судове рішення може бути оскаржене впродовж 30 днів з дня його проголошення шляхом подачі апеляційної скарги через Вищий антикорупційний суд до Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду.

Залишайтесь в курсi новин

Перейти до вмісту