ВАКС звернув у дохід держави понад 805 тис грн, внесених за ексголову Тернопільської облради

№ 991/10003/23
Новини

Сьогодні, 17 листопада, слідчий суддя Вищого антикорупційного суду задовольнив клопотання прокурора САП та ухвалив рішення звернути у дохід держави заставу у розмірі 805 200 грн, внесену раніше як заставу за колишнього голову Тернопільської обласної ради.

Слідчий суддя застосував до підозрюваного запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. Підозрюваному заборонено залишати місце проживання, яке знаходиться у Тернополі, строком на 2 місяці.

На підозрюваного також покладено такі процесуальні обов’язки:

  • прибувати за кожною вимогою до слідчого (детектива), прокурора та суду;
  • повідомляти слідчого (детектива), прокурора чи суд про зміну свого місця проживання та місця роботи;
  • утримуватися від спілкування зі свідками, указаними в ухвалі суду;
  • здати на зберігання до відповідних органів державної влади свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України і в’їзд в Україну;
  • носити електронний засіб контролю (браслет).

Строк дії ухвали – 2 місяці, тобто до 17 січня 2024 року включно.

Нагадаємо, колишнього голову Тернопільської обласної ради підозрюють у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 368 КК України.

Відповідно до ч.1 ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Залишайтесь в курсi новин

Перейти до вмісту